SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет  
создать сайт визитку
 
 
   
     Популярные запросы: pace shoes, microsoft surface, pax 3, duracell, aimpoint
   Spravka.ua   Каталог статей, статьи компаний Украины, разместить тематическую статью бесплатно – Spravka.ua  НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ВІД ВИРОБНИКА ТОВ "АФ НПП АГРОМИР" - ЗАПОРУКА ВИСОКОГО ВРОЖАЮ

НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ВІД ВИРОБНИКА ТОВ "АФ НПП АГРОМИР" - ЗАПОРУКА ВИСОКОГО ВРОЖАЮ


НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ВІД ВИРОБНИКА ТОВ  АФ НПП АГРОМИР   - ЗАПОРУКА ВИСОКОГО ВРОЖАЮ

НАСІННЯ СОНЯШНИКУ ВІД ВИРОБНИКА ТОВ "АФ НПП АГРОМИР"

- ЗАПОРУКА ВИСОКОГО ВРОЖАЮ

 

Розповідає директор ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» - Гостєв Євген Юрійович:

    Створивши своє перше власне підприємство ще в  2002 році, за мету було поставлене завдання забезпечити вітчизняних сільгоспвиробників високоякісним насінням високопродуктивних сортів та гібридів.

   Наш розвиток послідовно пройшов етапи посередництво – купівля-продаж насіння інших виробників – продаж власно вирощеного насіння першого покоління – створення власного насіннєвого заводу - модернізація заводу до двох незалежних очисних ліній. За ці роки ми на власному прикладі переконались, що тільки створення вертикально інтегрованого підприємства може виключити всі негативні наслідки недоотримання врожаю сільгоспвиробниками, включаючи і нас. 

  На теперішній час ми поки не маємо власних гібридів соняшнику, тому розмножуємо насіння інших селекціонерів. Під час свого вибору свою увагу ми зупинили на селекціонерах Селекційно-генетичного інституту, в рамках якого були створені перші гібриди соняшнику в Радянському Союзі. За всі роки існування нашого підприємства виробники гідно оцінили гібриди одеської селекції.

  По-перше, всі гібриди мають надзвичайно високу посухостійкість та жаростійкість. А це головний обмежувальний фактор отримання урожаю в Україні. Крім того, хочу звернути увагу, що посуха в нашій країні відрізняється від посухи в інших країнах. Висновок, як говориться, напрошується сам.

  По-друге, всі гібриді мають високу олійність та виповненість насіння. Всі наші партнери відмічають, що в усі роки отримане насіння з товарових посівів було важке, а олійність вища, ніж у сусідів. Зараз, коли переробні підприємства олійно-жирової галузі приймають соняшник з урахуванням олійності, вихід олії з гектару – це важливий показник, який потрібно враховувати сільгосптоваровиробникам.

  По-третє, одеські селекціонери, мабуть єдині в Україні, які по-справжньому працюють над проблемою стійкості гібридів до вовчка. Я, наприклад, далеко не один раз на власні очі бачив,  як гібриди відомих селекційних установ, які пропонуються як стійкі до всіх відомих і невідомих рас вовчка, насправді уражаються вовчком набагато більше, ніж гібриди одеської селекції. А на одному семінарі ми якось зайшли глибше у демонстративний посів стійкого до вовчка іноземного гібрида, та виявили купу вирваних рослин вовчка та поруч рукавички.

 Та, в четверте, потенціал продуктивності гібридів одеської селекції зовсім не поступається найкращим іноземним гібридам. Про це свідчить хоча б той факт, що на демонстраційні посіви іноземні компанії намагаються не брати одеську селекцію, яка стала зовсім незручна для порівняння.

  В 2016 році, мабуть найперше за всі роки, нам вдалося зробити насіннєві ділянки майже з 100% типовістю та стерильністю, що дозволить на товарових посівах отримати вирівняні по морфологічним ознакам рослини, найкраще розкрити потенціал гібриду, та як наслідок, отримати високий урожай.

  Пропонуємо Вам до реалізації найкраще насіння одеських гібридів, яке стане запорукою отримання високого врожаю в 2017 році:    

 

Більш детальна інформація за тел. 067-531-02-67, 050-401-95-04

 http://af-npp-agromir.prom.ua        http://agromir-harkov.all.bizС уважением

АФ НПП Агромир, ООО


 
 
  
  Каталоги:
Каталог Товаров
Каталог Компаний
Каталог Запросов

Регистрация:
Добавить компанию

Информация:
Условия регистрации
оптимизация сайта
Отзывы о сайте
Новости, Акции, Скидки

Copyright Notice © 2006-2018 Spravka.ua. All rights reserved.
Контакт с администрацией сайта: info@spravka.ua