SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет  
создание корпоративных сайтов
 
 
   
     Популярные запросы: hyundai зеркало, Луи Вюиттон, vuittons, louis vuitton bag, vuitton bag

Торгівля бінарними опціонами - основні правила


Торгівля бінарними опціонами - основні правила

В якому б режимі не вели торгівлю бінарними опціонами - в короткостроковому або в довгостроковому - потрібно пам"ятати кілька основних правил, дотримуючись яких, ви зможете стати успішним трейдером і отримувати гарний прибуток.

Будь-яка торгівля - це дотримання певних правил, які допомагають трейдеру отримувати прибуток. Ці правила у всіх приблизно однакові, але тим не менш є і свої нюанси - звідси з"являються і різні торгові стратегії. Новачкам складно виробити власну торговельну стратегію на самому початку роботи, і тому вони шукають вже готові стратегії, які допомагають отримувати прибуток більш досвідченим трейдерам. Звичайно, кожному новачку хотілося б знати правила, дотримуючись яких, можна отримувати тільки прибуток, але, на жаль, їх просто не існує. Навіть у досвідчених трейдерів бувають невдачі, хоча це не заважає їм залишатися успішними і отримувати серйозний прибуток. Справа в тому, що вони слідують основним правилам, які хоч і не виключають ризики, але дозволяють значно знизити їх. А, як відомо, менше ризиків - значить, більше прибутку.

Правило №1 - контролюйте себе

В першу чергу, потрібно завжди пам"ятати, що торгівля бінарними опціонами, як і взагалі торгівля на ринку Форекс, на 90% - це психологія. Якщо ви не будете ставити чіткі плани і дотримуватися їх, то ніяка, навіть сама прибуткова торгова система, не допоможе вам досягти успіху. Ви будете керуватися емоційними факторами, а не розумом: чого варта, наприклад, спокуса після невдалої операції увійти в угоду ще раз, або відігратися після невдачі.

Правило №2 - вивчайте технічний аналіз

Технічний аналіз дозволить вам правильно визначати, коли потрібно входити в ринок, він вчить трейдера розраховувати позиції, засновані на числах, обсязі та часі. І, крім того, технічний аналіз допомагає відійти від неправильних операцій, не дозволяючи здійснювати їх необдумано.

Дотримуючись цих два правила, ви зможете контролювати свої емоції і не зробите необдуманих дій, керуючись азартом, жадібністю або недоліком терпіння. Використовуючи технічний аналіз, ви керуєтеся певними правилами, що дозволяють з більшою часткою ймовірності правильно робити прогнози подальшого руху ціни. Самоконтроль допомагає вам уникнути збитків: ви не будете завчасно закривати операцію і сидіти, сподіваючись на краще, збільшуючи ще більше свої збитки.

Отже, для успішної торгівлі бінарними опціонами слід дотримуватися двох основних правил: вміти контролювати себе і працювати з технічним аналізом.С уважением

Финансовый блог


 
 
  
  Каталоги:
Каталог Товаров
Каталог Компаний
Каталог Запросов

Регистрация:
Добавить компанию

Информация:
Условия регистрации
продвижение сайта в поисковых системах
Отзывы о сайте
Новости, Акции, Скидки

Copyright Notice © 2006-2018 Spravka.ua. All rights reserved.
Контакт с администрацией сайта: info@spravka.ua