SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет  
создать сайт визитку
 
 
   
     Популярные запросы: альгинат, йохимбе, akg, пиклорам, Канапе

Опори ліній електропередач ЛЕП


Опори ліній електропередач ЛЕП
Опори ліній електропередач ЛЕПОпори ліній електропередач ЛЕПОпори ліній електропередач ЛЕПОпори ліній електропередач ЛЕП

Якісна продукція і оптимальний асортимент доповнюються вигідними цінами. «ELMONT» пропонує відмінні умови поставки опор ліній електропередач різної конфігурації. Сьогодні передача електроенергії здійснюється за допомогою повітряних ліній, які неможливо організувати без спеціальних опорних елементів. Вони служать для кріплення і підвіски проводів за допомогою гірлянд ізоляторів на потрібній висоті. Раніше в якості опорних конструкцій використовувалися дерев"яні і бетонні стовпи, сьогодні ж більшість компаній віддає перевагу металевих опор ЛЕП.
Вони є збірній каркасною конструкцією, яка збирається за допомогою болтових з"єднань. Подібні підстави володіють зручністю в транспортуванні, вони швидко збираються, не викликають утруднень під час установки. Опори ЛЕП з металу відрізняються невеликою масою і високою міцністю, при цьому їх ціни є досить вигідними.

Область застосування підстав з металу включає ділянки з високими навантаженнями, наприклад, на кінцевих точках траси, в гірській місцевості, в районі річок. Крім того, завдяки високій міцності і відносно невеликій вазі можна споруджувати металеві опори ЛЕП значної висоти.

Власна виробнича база «ELMONTER» дозволяє нам випускати вироби відмінної якості в широкому розмаїтті з урахуванням потреб споживачів. Індивідуальний підхід до клієнта передбачає роботу над проектами замовників.

Опори ліній електропередач: види і призначення

Будучи головним конструктивним елементом, підстави для ЛЕП відповідають за міцність та надійність підвіски і кріплення проводів. Вони призначені для організації ліній з напругою від 35 кВт і вище. Сталеві опори ЛЕП в залежності від виду підвіски діляться на анкерні і проміжні.

Крім цього, опорні конструкції бувають:

     кутові;
     кінцеві;
     перехідні;
     спеціальні.

Опори для ЛЕП підлягають оцинковці, що не тільки наділяє їх високою стійкістю до корозії, але і робить підстави більш естетичними, ціни подібних конструктивних елементів розрізняються залежно від конфігурації.Источник: http://www.elmont.com.ua/elmonter_cat.html

С уважением

Оцинкованные осветительные опоры ELMONT


 
 
  
  Каталоги:
Каталог Товаров
Каталог Компаний
Каталог Запросов

Регистрация:
Добавить компанию

Информация:
Условия регистрации
Seo продвижение
Отзывы о сайте
Новости, Акции, Скидки

Copyright Notice © 2006-2018 Spravka.ua. All rights reserved.
Контакт с администрацией сайта: info@spravka.ua